TeamViewer 10 już dostępny !!!!Nowy atak wykorzystujący GmailaCoraz trudniej zabezpieczyć firmę przed atakami. FORTINET publikuje raport ze światowego badania managerów ITSMS - Jak się pozbyć niechcianych wiadomości ?Fortinet wykrył nową odmianę szkodnika ajfekującego terminale płatnicze

Produkty

f-secure-ico.jpg

Oprogramowanie F-Secure

Cała gama produktów tylko u nas!

fortinet-ico.jpg

Rozwiązania marki Fortinet

Lider aktywnej ochrony sieci

Usługi

Firma Nbit świadczy kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Do zakresu naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane z sprzętowymi zabezpieczeniami sieci komputerowych oraz sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania antywirusowego.

Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem nabytym w ciągu ostatnich lat pozwala firmie Nbit świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Szkolenia

Firma Nbit organizuje kompleksowe szkolenia seminaryjno - warsztatowe, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szkolenia w grupach zorganizowanych: w tym wyjazdowe jak i w ramach spotkań indywidualnych, które mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy. Nasza firma pozostawia Państwu do dyspozycji również możliwość uczestniczenia w szkoleniach w siedzibie firmy Nbit.